Polügraafia hõlmab tervet trükitootmise reprodutseerimise valdkonda – raamatuid, ajakirju, pakendamist, silte, äri, reklaami jms.
Kõige populaarsemad tooted:
  • business cards,blanks,advertising leaflets,posters
  • Stickers,Tablets – Pointers,Banner
  • Wide Format Printing
  • Interior Print

Üsna sageli on reklaamprojekti edukaks täitmiseks vaja kombineerida erinevaid printimisvõimalusi ja viimistlusviise – väga harva suudab üks trükikoda ülesande iseseisvalt täies mahus lõpule viia. Me tegutseme “trükivahendajana”, st omades suurte partnerite andmebaasi, jagame keerulise töö lihtsateks ülesanneteks ning korraldame ja kontrollime hiljem tootmisprotsessi.

Meie portfoolios leiate peaaegu kõik võimalikud printimis- ja järeltöötlusviisid: hõbedase või kuldse värviga printimine, lamineerimine, lakkimine või pealispinna katmine (UV-lakiga), stantsimine, serigraafia isekleepuvale lindile ja plastidele,
lõikamine, liimimine, siltide ja ümbrike printimine, karbialuste ja kastide valmistamine jne.

Kui pilt sisaldab värvide üleminekuid (gradiente) või varje ning on aplikatsioonitehnikas raskesti teostatav, võib selle trükkida valgele kilele, vajadusel kontuuri mööda välja lõigata ja pinnale kleepida. Meie teeme selliseid töid oma laiformaatprinteriga. Nii saab vaateaknale kanda näiteks fotokujutise. Kui sedasama kujutist kavatsetakse kasutada sõidukil, on soovitatav kaitsta trükki lamineerimiskile kihi abil. See kaitseb trükivärvi mehaanilise mahakulumise ja pleekimise eest.

[TS-VCSC-Spacer height=”40″]
Kleebised

Kleebised  – toodame laias valikus erineva suuruse ja kujuga kleebiseid ja etikette.  Võimalik on trükkida nii valgele, läbipaistvale, matile kui ka läikivale PVC kilele. Lisaks on võimalik trükkida värvilise, hõbedase,kuldse, nikkel või peegelkuldse kleebismaterjali peale. Et kleebised kauem vastu peaks ja vähem kuluks, soovitame need lamineerida.

Tablets - Pointers

Information signs are now one of the main elements of navigation, and often the first thing we see when entering the territory of any office building or institution. Pointers can be placed both on the street and inside the premises..

Banner
  • banner
  • Banners stretch
  • interior banner

[TS-VCSC-Spacer height=”30″]

Stickers,Tablets - Pointers,Banner

[TS-VCSC-Spacer height=”30″]
Stickers is a type of advertising that can be found everywhere — on illuminated signs, shop windows, cars, different wrappings and even on the floor in the shopping malls.

Due to this diversity we will try to expand the subject, starting from the basic techniques and materials

Advertising banner graphic image printed on the plastic (PVC fabric). Most often, banners can be found in the city on large billboards and banners and banners sometimes close the building entirely.

Fototapeet


Photo wallpaper is a fact that creates a certain atmosphere in the room. Some time photo wallpaper perceived as a relic of the past, but today they are one of the most modern trends of interior design. We’ll tell you all about quick and inexpensive way of transformation apartments through our photo-wallpapers.