Autoreklaamidele oleme pühendanud oma saidil eraldi rubriigi, sest erinevate variantide arv ja tehnoloogiliste võimaluste mitmekesisus on väga suur. Reklaamiks võib olla kõige lihtsam kleebis auto põrkeraual, millel on kirjas ettevõtte veebilehe aadress või auto enese müüja telefoninumber, või trükitud kujutis, mis muudab täielikult auto välisilmet, tehes sellest firmastiili elemendi.

Autokleebised


Kujutage ette reklaamplakatit, mis liigub ringi mööda linna, põikab sisse siia-sinna… See on teie firma auto! Kleebiste suurus, pindala ja värvide arv on praktiliselt piiramatu: alates telefoninumbrist ning lõpetades terve autokere katmise ja aerograafia imitatsiooniga

Autokleebiste valmistamiseks on kolm võimalust.

  • Lihtsad vinüülkilest väljalõigatud kleebised

  • Trükikleebised.

  • Kombineeritud variant – fototrükk koos väljalõikamisega

Auto värvi täielik asendamine


Auto värvi täielik asendamine on populaarne nendes ettevõttetes, mis kasutavad autosid 2-3 aastat ning vajavad spetsiifilist värvi autokeret, nagu näiteks taksod või turvafirmade autod. Kujutage ainult ette, et kui te otsustate autoparki uuendada, peate maha müüma 10, 20 või isegi rohkem kollaseid või roosaid Mercedeseid või Audisid. Kes selliseid kollaseid võtab? Palju mõtekam on osta musta või hõbedase värvi autosid ning muuta nende värvi, täielikult kaetades neid sobiva värvi kilega. Kui auto kasutamisaeg peaks lõppema, me lihtsalt eemaldame kile ning te saate oma autot originaalse lakkvärvikatega tagasi.

Tentide värvimine


See rubriik huvitab eelkõige tenthaagisega sadulveokite omanikke. Kuidas kanda reklaam tendile?

Oma kogemuste põhjal soovitame kasutada värve, nimelt spetsiaalseid PVC-kangaste värve. On olemas küll spetsiaalkilesid, aga väikese nõudluse tõttu keegi neid enamasti laos ei hoia, pealegi ei pruugi seal olla teile vajalikku värvitooni. Me keeldume värvimast tugevasti määrdunud tente – samuti oma kogemuste põhjal. Nendega värv hästi ei nakku ja hakkab varsti maha kooruma. Kõige parem on mõelda reklaamile juba haagise ostmisel: siis saab reklaami tendile kanda otse müüja ruumides müügieelse ettevalmistuse käigus.

Magnetreklaam


Ajutise info- või reklaamikandjana auto peal on mugav kasutada magnetit. Magneteid kasutavad väga sageli taksojuhid ja autokoolide sõiduõpetajad, kes töötavad oma isikliku autoga. Et magnetlint on isepüsiv, ei ole seda vaja kleepida ning juht saab märgistuse või reklaami igal ajal ise kinnitada või eemaldada. Magnetreklaami on kerge ajutiselt paigaldada auto ukse või kapoti külge, nii et pärast tööd, kui reklaam on maha võetud, on teil jälle isiklik, mitte eriotstarbeline auto. Reklaami saab magnetile kanda plotterikilede abil, kuid saab teha ka kaitselaminaadiga fototrüki.

Magnetkandjate teine kasutusala on suveniirreklaam, näiteks külmikukleebised. Magnetilise lehtmaterjali pinnale kantakse kujutis, mille pärast saab välja raiuda nelinurkse või eritellimisel valmistatud muu kujuga templi abil. Selliste kleebiste maksumuse arvestamiseks tuleb teada templi kuju, kujutise värvide arvu, magnetmaterjali paksust ja tiraaži.

Trükitud kujutisega magnetkandjate hinnad:

2 tk. 300х20020 Euro (laminaatiga – 30 Euro)
2 tk. 600х30042 Euro (laminaatiga – 55 Euro)

Hinnale lisandub käibemaks 20%