Autoreklaamidele oleme pühendanud eraldi rubriigi, sest erinevate variantide arv ja tehnoloogiliste võimaluste mitmekesisus on väga suur. Reklaamiks võib olla kõige lihtsam kleebis auto põrkeraual, millel on kirjas ettevõtte veebilehe aadress, auto müüja telefoninumber, või trükitud kujutis, mis muudab täielikult auto välisilmet, tehes sellest firmastiili elemendi.

Kujutage ette reklaamplakatit, mis sõidab ringi mööda linna – põikab sisse siia-sinna… See on teie firma auto!

Kleebiste suurus, pindala ja värvide arv on praktiliselt piiramatu: alates telefoninumbrist ning lõpetades terve autokere katmise ja aerograafia imitatsiooniga.

Autokleebiste valmistamiseks on kolm võimalust:

Autokleebised


  • Lihtsad vinüülkilest väljalõigatud kleebised
  • Trükikleebised
  • Kombineeritud variant – fototrükk koos väljalõikamisega

Auto värvi täielik asendamine


Auto värvi täielik asendamine on populaarne nendes ettevõttetes, mis kasutavad autosid 2-3 aastat ning vajavad spetsiifilist värvi autot, nagu näiteks taksod või turvafirmade sõidukid. Kujutage ette – kui te otsustate autoparki uuendada, peate maha müüma 10, 20 või isegi rohkem kollaseid või roosaid Mercedeseid või Audisid. Kes selliseid ostab?

Palju mõtekam on musta või hõbedast värvi autode värv muuta, kattes neid täielikult sobivat värvi kilega. Kui auto kasutamisaeg lõppeb, me lihtsalt eemaldame kile ning te saate oma auto originaalvärviga tagasi.

Tentide värvimine


See rubriik huvitab eelkõige tenthaagisega sadulveokite omanikke. Kuidas kanda reklaam tendile?

Oma kogemuste põhjal soovitame kasutada värve – nimelt spetsiaalseid PVC-kangaste värve. On olemas küll spetsiaalkilesid, aga väikese nõudluse tõttu keegi neid enamasti laos ei hoia, pealegi ei pruugi seal olla teile vajalikku värvitooni. Me keeldume värvimast tugevasti määrdunud tente – samuti oma kogemuste põhjal. Nendega värv hästi ei nakku ja hakkab varsti maha kooruma. Kõige parem on mõelda reklaamile juba haagise ostmisel: siis saab reklaami tendile kanda otse müüja ruumides müügieelse ettevalmistuse käigus.

Magnetreklaam


Ajutise info- või reklaamikandjana autol on mugav kasutada magnetit. Magneteid kasutavad väga sageli taksojuhid ja autokoolide sõiduõpetajad, kes töötavad oma isikliku autoga.

Kuna magnetlint on isepüsiv, ei ole seda vaja kleepida ning juht saab märgistuse või reklaami igal ajal ise kinnitada või eemaldada. Magnetreklaami on kerge ajutiselt paigaldada auto ukse või kapoti külge, nii et pärast tööd, kui reklaam on maha võetud, on teil jälle isiklik, mitte eriotstarbeline auto. Reklaami saab magnetile kanda plotterikilede abil, kuid saame teha ka kaitselaminaadiga fototrüki.

Magnetkandjate teine kasutusala on suveniirreklaamid, näiteks külmikukleebised. Magnetilise lehtmaterjali pinnale kantakse kujutis, mille pärast saab välja raiuda nelinurkse või eritellimisel valmistatud muu kujuga templi abil. Selliste kleebiste maksumuse arvestamiseks tuleb teada templi kuju, kujutise värvide arvu, magnetmaterjali paksust ja tiraaži.

Trükitud kujutisega magnetkandjate hinnad:

2 tk. 300х20020 Euro (laminaatiga – 30 Euro)
2 tk. 600х30042 Euro (laminaatiga – 55 Euro)

Hinnale lisandub käibemaks 20%