Get In Touch
Kopli 25, 10412, Tallinn, Estonia,
info@advertech.ee
Ph: +372 6011 008
Open hours
10:00 -17:00
Back

Tükkised

Polügraafia hõlmab tervet trükitootmise reprodutseerimise valdkonda – raamatuid, ajakirju, pakendamist, silte, äri, reklaami jms.

Kõige populaarsemad tooted:

  • Business cards,blanks,advertising leaflets,posters
  • Stickers,Tablets – Pointers,Banner
  • Wide Format Printing
  • Interior Print

Üsna sageli on reklaamprojekti edukaks täitmiseks vaja kombineerida erinevaid printimisvõimalusi ja viimistlusviise – väga harva suudab üks trükikoda ülesande iseseisvalt täies mahus lõpule viia. Me tegutseme “trükivahendajana”, st omades suurte partnerite andmebaasi, jagame keerulise töö lihtsateks ülesanneteks ning korraldame ja kontrollime hiljem tootmisprotsessi.

Meie portfoolios leiate peaaegu kõik võimalikud printimis- ja järeltöötlusviisid: hõbedase või kuldse värviga printimine, lamineerimine, lakkimine või pealispinna katmine (UV-lakiga), stantsimine, serigraafia isekleepuvale lindile ja plastidele, lõikamine, liimimine, siltide ja ümbrike printimine, karbialuste ja kastide valmistamine jne.

Kui pilt sisaldab värvide üleminekuid (gradiente) või varje ning on aplikatsioonitehnikas raskesti teostatav, võib selle trükkida valgele kilele, vajadusel kontuuri mööda välja lõigata ja pinnale kleepida. Meie teeme selliseid töid oma laiformaatprinteriga. Nii saab vaateaknale kanda näiteks fotokujutise. Kui sedasama kujutist kavatsetakse kasutada sõidukil, on soovitatav kaitsta trükki lamineerimiskile kihi abil. See kaitseb trükivärvi mehaanilise mahakulumise ja pleekimise eest.