Наклейки

Kleebised on reklaami liik, mis ümbritseb meid kõikjal – valgusreklaamidel, vaateakendel, autodel, mitmesugustel pakenditel ja isegi ostukeskuste põrandatel. Sellise mitmekesisuse tõttu püüame teemat lahti seletada alates põhilistest tehnoloogiatest ja materjalidest

Вырезные наклейки

Kleebiseks võib nimetada ka uksel või aknal olevat lahtiolekuahjad. Sellised kleebised lõigatakse vinüülkilest välja lõikeplotteri abil. Siin ei tule piirduda lihtsalt tekstide väljalõikamisega, vaid põhimõtteliselt saab kleepida kauneid värvilisi kujutisi. Kilesid on ligi 50 värvi. Tähelepanu tuleb pöörata asjaolule, et vinüülkiled on erineva otstarbega: ühed sobivad autodele, teised valgusreklaamide valmistamiseks, samuti on olemas läbipaistvad vitraažkiled ja kiled mis on mõeldud põrandale kleepimiseks.

Печатные наклейки

Kui pilt sisaldab värvide üleminekuid (gradiente) või varje ning on aplikatsioonitehnikas raskesti teostatav, võib selle trükkida valgele kilele, vajadusel kontuuri mööda välja lõigata ja pinnale kleepida. Meie teeme selliseid töid oma laiformaatprinteriga. Nii saab vaateaknale kanda näiteks fotokujutise. Kui sedasama kujutist kavatsetakse kasutada sõidukil, on soovitatav kaitsta trükki lamineerimiskile kihi abil. See kaitseb trükivärvi mehaanilise mahakulumise ja pleekimise eest.

Имитация пескоструйного стекла (ETCH)

On olemas spetsiaalseid ehiskilesid mitmesuguste efektidega, näiteks lihvitud või jäätunud klaasi efektiga (inglise keeles „ETCH film“). See materjal võimaldab klaaspindu kaunilt dekoreerida ning on väga populaarne siis, kui on vaja midagi kõrvaliste pilkude eest varjata, kuid lasta päevavalgusel ruumi pääseda. Kilet on mitut värvi: hõbedane (kõige populaarsem), kuldne, roosa, roheline.

Наклейки"One Way Vision"

Tasub nimetada veel ühte materjali: perfolinti One Way Vision, millele saab printeri abil kujutisi trükkida. Seda kasutatakse reklaami kandmiseks kaupluste vaateakendele, linnaliinisõidukite klaasidele ja muudele läbipaistvatele pindadele. Idee seisneb selles, et kui selline kleebis kinnitada vaateaknale ja kauplus on seestpoolt nõrgalt valgustatud, on väljast näha täisväärtuslik pilt, seest aga peaaegu läbipaistev klaas.

Напольная графика

Põrandale saad ka kleebised panna. Tuleb arvestama, et see on ajutine lhendus, tavaliselt kestvusega 1-3 kuud.

Meie alati kasutame kvaliteetne alusmaterial (polümeerne kile) püsiliimiga, mis lamineeritakse põrandalaminaadiga.

PURE ZONE Kaitsta enda kontor antibakteriaalse kilega Vaata Rohkem Telli Kaitsekleebised erinevatele pindadele