Световая реклама

Maxima-Paeparg-cuti

Полиграфия

poly

Мобильные стенды

ms

Оклейка машин

IMG_1727

Välisreklaami tootmine on meie põhitegevus, tegutseme sellel alal aastast 1999. Pakkume kõrgkvaliteetseid tooteid taskukohase hinnaga. Põhiklassi toodete garantii on 3 aastast ja premium klassi toodete garantii on 5 aastat. Läheneme individuaalselt ja meie kvalifitseeritud meeskond leiab alati sobivaima lahenduse igale reklaamprojektile.
Lisaks reklaami tootmisele pakume ka reklaami paigaldamist ja hooldustöid.

advertech_105_800x532

Siin leidub suur valik erinevaid standartseid stende alates kõige väiksematest ja odavamatest kuni suurte ja uhkete messiboksi tervikstendideni.
Kõik meie stendid on valmistatud kvalteetsetest materjalidest ning neid on mugav ja lihtne kasutada.
Stendide kasutusala on väga suur — need sobivad konverentsile, messile, kaubanduskeskusesse, kontorisse, erinevatele üritustele jne.
Pakkume järgmiseid stende:

pop_up_stand

Световое оформление fassaadidele ja interjööridele (projekteerimine, konstrueerimine, kujundamine) on omaette disaini suund. LED valgusdekoori suureks eeliseks on väike energia tarbimine ning kiired paigaldamisevõimalused. Valgusdekoori saab jagada kaheks põhiliseks valdkonnaks:

  • Arhitektuursed valguslahendused
  • Interjööri valguslahendused
Полоски неона

Sellese valdkonda kuuluvad reklaamtooded ümbritsevad meid igapäevaelus igal pool. Erinevaid kleebiseid näeme valgusreklaamil, sõidukitel, toodetel ja pakendil, kaubanduskeskuste akendel, ustel ja põrandatel, loetelu võib olla lõpmatu. Bannereid ja silte näeme nii õues hoonetel,  spetsiaalsetel reklaamipindadel kui ka siseruumides kaubandus- ja ärikeskustes. Laialt kasutatakse ka viitasid, majajuhte ja uksesilte.

advertech_077_880x585
Наклейки

Kleebised on väga populaarne ja lai reklaami liik. Valmistamise meetodiks on reeglina digitaalne trükk või siiditrükk isekleepuval kilel või paberil. Kleebised võivad olla väga erinevad tootmismeetodi, suuruse, kuju ja kasutusvaldkonna poolest.

Таблички

Sildid ja viidad on reeglina esimene, mida näeme sisenedes kaubanduskeskusesse või ärihoonesse. Majajuhid, suunaviidad ning nime-ja numbrisildid on suurepärane viis mugava hoonesisese navigatsiooni korraldamiseks

Баннеры

  • Väis PVC ja tekstiil bannered

  • Interjööri PVC ja tekstiilbannerid

Добро пожаловать


Meie tutvustavates artiklites leiate vajaliku informatsiooni erinavate reklaamtoodete kohta, mis on Teile abiks sobiva reklaami valimisel.

Kõik teie küsimused on alati teretulnud! Meie spetsialistid meeleldi pakkuvad Teile nõustamist kõikides reklaami valmistamisega seotud aspektides.

Пишите нам!

 

Отправьте письмо

Коротко о нас


Advertech OÜ tegeleb reklaami tootmisega aastast 1999. Valmistame sise ja välis valgusreklaami, erilahenduslikke reklaamkonstruktsioone ja palju muud. Oma töös kasutame ainult kaasaegseid ja innovatiivseid materjale ja tehnoloogiaid. Oma toodetele pakume garantiid kuni 5 aastat. Tänu kaasaaegsetele seadmetele on meie tootevalik väga lai.

Meie koduleht on välja töötatud töövahendina neile, kes soovivad täiendada oma reklaami-alaseid teadmisi või tegelevad oma reklaamlahenduse planeerimisega. Püüame oma artiklites lähemalt lahti seletada reklaami tootmisega seotud üksikasju, norme ja tehnoloogiaid. Kui meie lehel on veel puudu mõned Teile olulised teemad, siis palun saatke meile oma küsimus. Vastame meelsasti ning avaldame sellel teemal uue artiki või lisame KKK-sse.

Kõik Teie küsimused on alati oodatud!

Valguskastid ja valgustähed

Ruumilised logod ja reklaamtähed vahtplastist

Digi ja offset trükitööd. Laiformaattrükk ja kleebiste valmistamine

Kõik paigaldus- ja kleepimistööd

Messistendide kujundamine ja ehitamine. Valmis messistendid

Kui Teil on soov tellida mistahes reklaam, võtke meiega ühendus ning me pakume Teile kõige parema lahenduse!

Как нас найти

Aadress: Kopli 25, 10412, Tallinn, Estonia
Телефон: +372 6011 008
E-mail: info@advertech.ee
Мы открыты:
10:00 -17:00

kaart