Get In Touch
Kopli 25, 10412, Tallinn, Estonia,
info@advertech.ee
Ph: +372 6011 008
Open hours
10:00 -17:00
Back

Roll-up stend

Roll-up stend on tänapäevane reklaamilahendus, mis võimaldab Teil efektiivselt suunata reklaamikampaaniaid. Stendide disainid erinevad oma kompaktsuse, mobiilsuse ja muudetavuse poolest. Enamik tänapäevaseid lahendusi on ettevõtete ja organisatsioonide poolt loodud areneva maailma trendidega oma efektiivsuselt ja mobiilsuselt kaasas käima.

Ühepoolne roll-up stend

Roll-up stend (roll-up display) on profiiltorust alusega stend, milles reklaamplakat paikneb rullikeeratult. Sellised stendid on väga populaarsed tänu soodsale maksumusele ja kasutamismugavusele – stendi saab kokku panna minutiga. Vajadusel saab graafilist sisu üsna lihtsalt vahetada.

Meie laos on olemas  kõik suurused vähemalt ühes eksemplaris, kuid vajadusel on tarneaeg (ka suured kogused) stendidele 1–2 päevaga.

Ühepoolne roll-up stend
Kahepoolne roll-up stend

Kahepoolne roll-up stend

Kahe graafilise paneeli olemasolu võimaldab kasutada stendi mõlemat poolt. Need stendid on parimad kasutamiseks avatud ruumis, kus klientide liikumine on kahesuunaline – saabutakse ja väljutakse.

Elegantne roll-up stend

Eksklusiivne roll-up Elegant pakub ilusamat tausta – erinevalt standardsetest roll-up’idest, on selle versiooni puhul kõik selle mehaanilised osad peidetud elegantsed anodeeritud alumiiniumi paneelide taha, mis rõhutavad elegantsust ja ilu. Kui soovite oma konkurentide seast silma paista, siis on see roll-up just Teile mõeldud.

Elegantne roll-up stend
Roll-up stendide tellimine

Kas tahate tellida roll-up stende?

Kõik teie küsimused on alati teretulnud! Meie spetsialistid meeleldi pakkuvad Teile nõustamist kõikides reklaami valmistamisega seotud aspektides.

Võtke julgelt meiega ühendust!