Get In Touch
Kopli 25, 10412, Tallinn, Estonia,
info@advertech.ee
Ph: +372 6011 008
Open hours
10:00 -17:00
Back

Stendid

Mobiilne X- stend

Mobiilne X- stend

Bännerstend X-stend (60x160m) on parim lahendus reklaamtegevuste ja -esitluste läbiviimiseks. Samuti ostlejate suunamiseks ostukeskustes ja kasutamiseks väljapanekutel.

Väga lihtsasti kasutatav ja kiiresti kokkupandav.

X-stendi on väga hea kasutada suureformaadiliste trükiste eksponeerimisel.

Küsi hinda – sales@advertech.ee

X-stendide eelised:

Ökonoomsus

Kasutatav väikese eelarvega turunduskampaania korral. Mobiilsed bännerstendid kombineerivad maksimaalse mugavusega disaini ja reklaamsisu ülekandmise efektiivsuse suureformaadilisele reklaammeediumile. Mobiilsesse bännerstendi investeeritud raha teenitakse tasa esimese esitluse, välja paneku või muu üritusega, mis on mõeldud Teie toote või ettevõtte turundamiseks.

Esinduslikkus

Mobiilsed bännerstendid on  elegantsed ja atraktiivsed, kuid neid on võimalik veelgi kaunimaks teha erinevate lisadega. Tänu mobiilsetele bänner-stendidele on Teil võimalik oma turunduseelarvet kokku tõmmata, ilma oma imidžit rikkumata.

Stabiilsus

Stendid on stabiilsed ja ei vaja lisa-kinnitust põranda ega seina külge.

Disaini lihtsus

Minimaalne paigaldusaeg (vähem kui 2 minutit) ja mobiilse bänner-stendi väike kaal võimaldab Teil vähendada oma reklaamiplatvormi ülesseadmisele kuluvat aega.

Suuruse muudetavus

Tänu stendi muudetavale suurusele on Teil võimalik ilma vahedeta kokku liita mitu erinevat mobiilset bännerstendi.

Kompaktsus

Stendid on sobilikud transportimiseks ja mugavaks hoiustamiseks. Lahtivõetud stendi saab on kokku panna  trantsportkotti, mis pakub stendile ka kaitsvat.

Vastupidavus

Mobiilse bännerstendi disain on lihtne ja nutikas, tänu sellele saab stende kasutada aastaid, nad säilitavad oma väljanägemise ja funktsionaalsuse.

Laiaformaadilise stendi kasutusiga on sõltuvalt selle kasutamise intensiivsusest üks kuni kolm aastat.

L-stend

Mobiilse väljapanekuteks mõeldud L-stendi peamine eripära on see, et tema põhi on L-kujuline. L-stend on stabiilne tänu posteri pingele.

Mobiilse boksi jaoks mõeldud L-stend ei vaja kinnitamist põranda ega seina külge.
Fotopaneeliga mobiilne L-stend kinnitatakse horisontaalsete klambritega.

Mobiilsele väljapanekule mõeldud L-stend on kerge konstruktsiooniga (ei kaalu enam kui 2 kg) ja on samal ajal vastupidav, tagades pikaaegse kasutatavuse.

L-stend
A-stend

A-stend

A-stend on standardne, kompaktne stend klikk-profiiliga (32 mm), millel on teravad või ümardatud nurgad. Reklaampildi muutmine on väga lihtne ja teostatav ilma eritööriistu kasutamata. Kahepoolne metallkonstruktsioon on sobilik kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Stend on varustatud peegeldusvastase kilega posteri kaitsmiseks.

Tellige kohe!

Kas leitsite endale soobiva???

Kõik teie küsimused on alati teretulnud! Meie spetsialistid meeleldi pakkuvad Teile nõustamist kõikides reklaami valmistamisega seotud aspektides.

Võtke julgelt meiega ühendust!