Get In Touch
Kopli 25, 10412, Tallinn, Estonia,
info@advertech.ee
Ph: +372 6011 008
Open hours
10:00 -17:00
Back

Autokleebised

Kõrgkvaliteetsed autokleebised taskukohase hinnaga.

Kujutage ette reklaamplakatit, mis liigub ringi mööda linna, põikab sisse siia-sinna… See on teie firma auto! Kleebiste suurus, pindala ja värvide arv on praktiliselt piiramatu: alates telefoninumbrist ning lõpetades terve autokere katmise ja aerograafia imitatsiooniga.

Autokleebiste valmistamiseks on kolm võimalust.

Lihtsad vinüülkilest väljalõigatud autokleebised

Kasutatakse tavaliselt väikesteks töödeks: telefoninumbri, veebiaadressi või autole „sportlikku“ välimust andvate ribade kleepimiseks. Enamasti kasutatakse selleks spetsiaalset „autokilet“ tootja 3M seeriast 50. Saadaval on erinevaid värvitoone, värvipaletiga saab tutvuda meie büroos. Kui maketis on mitu värvi, „koostatakse“ aplikatsioon nendest. Kui „koostatud“ aplikatsioonis on üle kolme värvi, soovitame lugeda järgmist autokleebiste valmistamise võimalust tutvustavat peatükki.

Trükikleebised autole

Kasutatakse mis tahes kujutiste pealekandmiseks, mis sisaldavad üle kolme värvi, või sujuvate värviüleminekute korral. Samuti on see ainus variant „kunstiliste“ autokleebiste valmistamiseks, kui soovitakse saavutada aerograafiaga sarnast efekti. Ainult et erinevalt aerograafilisest kujutisest ei vaja kile spetsiaalset kaitset, vaid kaitseb hoopis ise auto värvkatet, toimides otsekui „puhvrina“ teekruusa osakeste ja autokere vahel. Fototrükk on kilele kantud Eco-Solvent trükivärviga, mis ei kahjusta kilet ega avalda mõju liimikihile. Seepärast kaetaksegi kile täiendavalt spetsiaalse autolaminaadi kihiga, mis takistab kemikaalide (näiteks autopesuvahendite), ultraviolettkiirguse (mis võib fototrükki aja jooksul pleegitada) ja rataste alt paiskuva kruusa kahjulikku mõju.

Kombineeritud variant – fototrükk koos väljalõikamisega

Selle meetodi korral kas lõigatakse välja osa fototrükist, nii et täisvärviline kujutis on auto kere (või klaaside) põhitoonist selgesti eristatav, või täiendatakse trükitud pannood elementidega, mis on plotteri abil välja lõigatud värvilistest vinüülkiledest. Sageli lõigatakse need elemendid välja helkur- ehk reflektorkilest, mis muudab sõiduki välimuse pimeda ajal huvitavamaks.

Meie Tööd