Get In Touch
Kopli 25, 10412, Tallinn, Estonia,
info@advertech.ee
Ph: +372 6011 008
Open hours
10:00 -17:00
Back

Valgustähed

Mahulised valgustähed on enim levinud viis reklaamlahenduste disainis. Nende vaieldamatu eelis on elegantne ja stiilne välimus.

Tähtedes võib valgus olla suunatud ette, et valgustada nende esipinda; või on valgus suunatud taha, et tõsta esile seina tähtede taga ja reklaami ümber tekiks valgusoreool; või kasutatakse kombineeritud varianti, mis ühendab mõlemad tehnoloogiad. Tähekorpused valmistatakse alumiiniumist spetsiaalsete seadmete abil, mis painutavad neid vastava faili järgi. See tagab montaaži täiusliku kvaliteedi ja 100% täpse logo kujutise. Valgusallikana kasutame ainult kvaliteetseid LED-mooduleid, mille garantii on vähemalt 5 aastat.

Kirjutage meile! Meie meeskond aitab teil orienteeruda tehnoloogiates ja materjalides, millest tähti tehakse, ning valib teie eesmärkidele vastava sobivaima lahenduse, mis ei ületa teie eelarvet.

Milliseid tähti on olemas?

Valgust ette kumavad

IMG_2981

Eest valgustatud ehk helendava esipinnaga mahulised tähed. Praegu on see kõige populaarsem valgusreklaami liik. Erksad, ilusad ja kergesti loetavad tähed tõmbavad tähelepanu päeval ja öösel.

Soliidne lahendus teie ettevõtte reklaamsildile.

"Contrejour" valgustus

IMG_7155

Nagu prantsuskeelne nimi ütleb, on see taustavalgus, suunatud seinale ehk tähtede taha. See loob reklaamsildi ümber valguskuma, rõhutades selle stiili. Kuma võib olla erinevat värvi, samuti kas sooja või külma valget tooni. Huvitav lahendus, mis võimaldab valgusoreooli seinale projitseerida. Päeval ja õhtul on tähtede välimus visuaalselt erinev.

Kombineeritud valgustus

Kominshure

See tehnoloogia võimaldab kombineerida eri liiki valgustusi – korraga on valgustatud nii sein tähtede taga kui ka tähtede esipind. Selline valgustus loob pimedas huvitava efekti, kus värvilist teksti või logo tõstab esile tausta kuma. Lihtsalt suurepärane vaatepilt!

Vaadake lisa

Mustad valgustähed

Mustad valgustähed

Kas tõesti on võimalik teha ka musti valgustähti?  – On küll! Spetsiaalse musta valgust läbilaskva klaasiga valgustähed Day/Night. Päeval on need elegantsed mustad mahulised...

Valgustähtede tehnoloogiast

Valgustähtede tehnoloogiast

Selles artiklis käsitleme veidi üksikasjalikumalt erinevusi valgustähtede tootmise tehnoloogiates. Reeglina, sõltuvalt konkreetsest ülesandest, valime ja soovitame optimaalset tehnoloogiat meie. See postitus on suunatud meie...

Meie Tehtud tööd