Kerige üles
(+372) 6011 008
info@advertech.ee
Kopli 25, Tallinn
Get In Touch
5Kopli 25, 10412, Tallinn, Estonia,
info@advertech.ee
Ph: +372 6011 008
Open hours
10:00 -17:00

Valguskastid

Valguskast (lightbox), mis kannab graafilist või tekstilist reklaaminfot, on üks levinumaid välireklaami vahendeid. Valguskastide valmistamiseks kasutatavate tehnoloogiate mitmekesisus muudab nende kasutusala väga laiaks.

Massiivseid valguskaste saab kasutada hoonete fassaadidel või reklaamkilpidena tänavatel, kompaktsemad mudelid sobivad suurepäraselt vaateakende või ruumide kujundamiseks, vahetatavate infopaneelidega mudelid aga lühiajalisteks reklaamikampaaniateks, näiteks hooajaliste lõpumüükide korral. Nüüd pisut lähemalt erinevatest tüüpidest ja mudelitest.

Selleks, et Teil oleks võimalik mõista valguskastide mitmekesisust, oleme me need Teie jaoks jaganud mõnda peamisesse rühma:

– lihtsad (ristkülikukujulised) valguskastid.

– ebastandardsed kastid

– graveeritud kirjadega kastid (väga populaarsed ostukeskuste dekoreerimisel)

Nüüd pisut lähemalt erinevatest tüüpidest ja mudelitest:

Kõige levinumad on nelinurksed alumiiniumprofiilidest valguskastid. Enamasti on sellise kasti esipaneel pleksiklaasist ehk orgaanilisest klaasist ja sellele on kantud kujutis, mida valgustatakse tagant luminofoor- või LED-lampide abil.

Kui kasti mõõtmed on suhteliselt suured (näiteks laius alates 3–4 meetrist ja kõrgus alates 1,5–2 meetrist), tehakse esipaneel spetsiaalsest loosungiriidest, millele kujutis kas trükitakse või kleebitakse kilede abil.

Meie valguskastid

Vahetatavate slaididega kastid

Sellised valguskastid sobivad ideaalselt mitmesuguste reklaamikampaaniate plakatite või kiirtoidukohtade menüüde eksponeerimiseks. Meie kasutame selliste valguskastide valmistamiseks eriotstarbelist profiili ClickClap, mis võimaldab plakateid kergesti vahetada.

Read More
Lõigatud tähtedega valguskastid

Selle valguskasti materjal on reeglina valge, muu tooni saamiseks tuleb esikülg kiletada värvilise kilega, külgmine pind jääb reeglina valgegs, aga soovi korral saab seda ka värvida. On ka värvilisi plastikuid (punane, sinine, kollane, roheline, must) paksuses 3 ja 5mm.

Selline tähtede valmistamise viis on üsna ökonoomne.

Read More

Rääkime läbi

Kas tahate tellida valguskaste?

Kõik teie küsimused on alati teretulnud! Meie spetsialistid meeleldi pakkuvad Teile nõustamist kõikides reklaami valmistamisega seotud aspektides.

Võtke julgelt meiega ühendust!