Оставайтесь на связи
Kopli 25, 10412, Tallinn, Estonia,
info@advertech.ee
Ph: +372 6011 008
Мы открыты
10:00 -17:00
Back

Light letters OLD

Valgustähed

Ruumilised valgustatud tähed on väga lai ja mitmekülgne reklaamlahenduste haru. Selle eelis teist liiki reklaamide ees on vaieldamatult soliidne ja silmapaistev välimus.

Valgustähed võivad olla nii eest kui ka tagant valgustusega või siis mõlemad variandid korraga. Samuti saab vajadusel valgustada ka tähtede küljed. Tähtede koprus võib olla valmistatud plastikust või alumiiniumist.
Valguseallikaks on neoon või LED moodulid.

Sobiv valmistamise tehnoloogia tuleb valida vastavalt tellija soovile arvestades tähete suurust, kujundust, paigaldamise kohta ja veel mõningaid aspekte.

Vaadake ka meie teised tooded

Klassikaline neoon koosneb klaastorudest, mis on täidetud gaasiga ja eraldavad valgust, kui neile rakendatakse kõrgepinget. Tänapäeval on seda harva näha kaasaegses reklaamis, kuna see on asendatud taskukohasemate ja praktilisemate LED-neoonlahendustega. Tänapäeval seostatakse seda pigem kunstiga kui reklaamiga. Seda tüüpi valgustust valivad need, kes suudavad tunda erilist valgust ja energiat, mida see kiirgab. Kuid kui olete tõeline asjatundja, jääb see toode teile ületamatuks.

Kui hindate tõelist klassikat, oleme teie teenistuses. Alustades oma professionaalset teekonda, omandasime ulatusliku kogemuse neooniga töötamisel ja meil on hea arusaam selle struktuurist, testimismeetoditest ja parandamisvõimalustest.
Kui soovite oma interjööri lisada kunstilist puudutust…