Get In Touch
Kopli 25, 10412, Tallinn, Estonia,
info@advertech.ee
Ph: +372 6011 008
Open hours
10:00 -17:00
Back

Autokleebised

Sinu reklaam on alati liikumises

Reklaam autodel on suurepärane lahendus oma kontaktandmete paigutamiseks, toote näitamiseks või ettevõtte maine tõstmiseks ja brändi tuntuse lisamiseks.

Alates väikestest kleebistest ettevõtte nime või telefoninumbriga kuni auto täieliku “ümberkujundamiseni”.

Kiiresti, Kvaliteetselt, Ilusasti

Need on vaid mõned põhjused, miks tasub kleebiste paigaldus meile usaldada.

Kõrgekvaliteedilised materjalid

On olemas erinevad reklaamkiled, mis erinevad tootmistehnoloogia ja keemilise koostise poolest. Autode kiletamiseks mõeldud kiled on tavaliselt polümeer- või valukiled, mis sisaldavad ka erilist liimi, mis on kergesti eemaldatav autode värvipinnalt, kui kleebis on vaja eemaldada. Oma töös kasutame me ainult kvaliteetseid, spetsiaalselt autode kiletamiseks ette nähtud kilesid. See tagab, et teie reklaam püsib kogu kasutusaja jooksul erksa ja meil ei ole põhjust häbeneda oma tööd.

Professionaalne disain

Meie disainer aitab teil ette kujutada, kuidas teie auto pärast kiletamist välja näeb. Saatke oma auto fotod ja teave või pilt, mida sooviksite sellele paigutada.

Kiire tellimuse täitmine

Kuna kogu protsess toimub “meie majas”, kus me ise trükime, laminaadime ja lõikame välja kleebisев, siis teie töö on planeeritud ja teostatud lühima võimaliku ajaga.

Konkurentsivõimelised hinnad

Me teeme kõik võimaliku, et te saaksite oma tellimusele õiglase hinna. See ei tähenda, et hind oleks turul kõige madalam, kuid arvestades kõiki tegureid, nagu teenindus, kvaliteet, kiirus ja ilu, saate oma tellimuse mõistliku hinnaga ja ilma üleliigsete mureteta.

Loodame teiega pikaaegsele koostööle, mitte ainult ühekordsele tellimusele.

Kui teid ei rahulda hind, konsulteerige oma halduriga. Me kindlasti leiame lahenduse.

Need ettevõtted on juba usaldanud meile oma autod

Kasulik teada

Tutvuge mõnede soovitustega kõrgsurvepesuritega auto pesemiseks. Masinal olevad kleebised ei vaja mingit erilist hoolt, kuid nende lihtsate reeglite järgimine aitab teie reklaamil kauem teie sõidukil püsida.

  • Pesuvee temperatuur max 80° C
  • Veejoa nurk üle 45° kile suhtes
  • Pihustamiskaugus miinimum 40 cm
  • Maksimaalne rõhk 60-80 Bar/hp

Kas soovite tellida autoreklaame?

Kõik teie küsimused on alati teretulnud! Meie spetsialistid on alati valmis teid nõustama kõikides reklaamiga seotud küsimustes.

Võtke julgelt meiega ühendust!