Get In Touch
Kopli 25, 10412, Tallinn, Estonia,
info@advertech.ee
Ph: +372 6011 008
Open hours
10:00 -17:00
Back

Individuaalsed lahendused

...ja see pole ainult reklaamsildid

Juhul kui ilusa kleebise kas või reklaamsilt ei ole enam piisav, et muuta teie ruum eriliseks ja soovite oma suurejoonelised ideed ellu viia, siis olete jõudnud õigesse kohta. Tere tulemast individuaalsete lahenduste maailma, kus loovus kohtub tehnoloogiaga ja standardid annavad järele ainulaadsusele. Meil on oskused ja kogemused rohkem kui lihtsalt reklaamiväljapanekute loomisel – me materialiseerime teie visiooni.

20-aastase kogemusega reklaamitootmise valdkonnas ning oskustega ehituse, projekteerimise ja mööblitootmise valdkonnas saame uhkusega väita, et teie idee saab kindlasti meiega ellu viidud. Jagage lihtsalt oma visiooni meiega ja vaadake, kuidas see muutub reaalsuseks.

Teostame teie idee ellu

Miks valida meid?

Standardsed tooted on võimalik tellida igalt poolt. Tänapäeval kasutavad enamus ettevõtteid häid, kaasaegseid materjale ja loovad toote umbes samal tasemel kvaliteediga. Kuid keeruka ja ebatavalise konstruktsiooni loomine on teine ülesanne. Siin on vaja rohkem kui lihtsalt lihtsate siltide valmistamise oskust. Sellised ülesanded on parem usaldada professionaalidele, neile, kellel on kogemusi sellega seotud valdkondades, teadmised erinevatest tehnoloogiatest ja lai silmaring. Samuti suur soov meeskonnaga koos töötada ja luua.

Kui me midagi teeme, siis alati entusiasmiga

20 aastat töökogemust reklaami valmistamise valdkonnas

ning oskused ehituse ja mööblitootmise valdkonnas.

Kõik algab Teie ideest

Arutame koos Teiega teostusvõimalusi

Teeme eskiisid ja arvutame eelarve

Pärast hinna kinnitamist teeme vajalikud joonised ja plaanid

Valmistame ja paigaldame tähtajaks

Kas soovite oma ideed reaalsuseks muuta?

Kirjutage meile ja lepime kohtumisaja kokku

Mõned projektid, milles me aktiivselt osalesime

Teile võivad samuti huvi pakkuda