Get In Touch
Kopli 25, 10412, Tallinn, Estonia,
info@advertech.ee
Ph: +372 6011 008
Open hours
10:00 -17:00
Back

Lava Tähed

Muutke oma üritus lava tähtedega unustamatuks!

Tehke oma järgmine sündmus meeldejäävaks meie muljetavaldavate suurte vahtplastist tähtedega – ideaalne lisa igale lavale, näitusele või erilisele sündmusele. Olgu teie eesmärgiks lisada elegantsi või luua lõbus, fotogeeniline keskkond, meie vahtplastist tähed on ideaalne valik

Tehke julge avaldus: Lava tähed pole ainult dekoratsioon; need on tähelepanu keskpunktis olevad esemed. Nii ettevõtete üritustest kuni isiklike tähistamisteni lisavad need tähed rafineeritust ja stiili, mis on võrreldamatu.

Pildiperfektsed hetked: Looge külalistele muljetavaldav taust fotode tegemiseks ja kogemuste jagamiseks. Meie suured vahtplasti tähed tagavad, et teie üritus jääb meelde ja on sotsiaalmeedias jagamiseks valmis!

Kerged ja lihtsad paigaldada: Kvaliteetsest vahtplastist valmistatud tähed ei ole mitte ainult muljetavaldavad oma suuruse poolest, vaid ka kerged ja lihtsad paigaldada. Te ei pea muretsema raskete tõstmiste või keeruliste paigalduste pärast.

Ideaalne igaks sündmuseks: Pulmadest kuni ettevõtte sündmusteni, auhindade tseremooniateni kuni sünnipäevapidudeni lisavad meie vahtplastist tähed unikaalse puudutuse, mis teeb teie ürituse eristuvaks.

Olete valmis tegema oma ürituse unustamatuks?

Võtke meiega ühendust juba täna, et muuta teie üritus eristuvaks