Kerige üles
(+372) 6011 008
info@advertech.ee
Kopli 25, Tallinn
Get In Touch
5Kopli 25, 10412, Tallinn, Estonia,
info@advertech.ee
Ph: +372 6011 008
Open hours
10:00 -17:00

Valguskastid

Valguskast (lightbox), mis kannab graafilist või tekstilist reklaaminfot, on üks levinumaid välireklaami vahendeid. Valguskastide valmistamiseks kasutatavate tehnoloogiate mitmekesisus muudab nende kasutusala väga laiaks.

Massiivseid valguskaste saab kasutada hoonete fassaadidel või reklaamkilpidena tänavatel, kompaktsemad mudelid sobivad suurepäraselt vaateakende või ruumide kujundamiseks, vahetatavate infopaneelidega mudelid aga lühiajalisteks reklaamikampaaniateks, näiteks hooajaliste lõpumüükide korral. Nüüd pisut lähemalt erinevatest tüüpidest ja mudelitest.

Selleks, et Teil oleks võimalik mõista valguskastide mitmekesisust, oleme me need Teie jaoks jaganud mõnda peamisesse rühma:

– lihtsad (ristkülikukujulised) valguskastid.

– ebastandardsed kastid

– graveeritud kirjadega kastid (väga populaarsed ostukeskuste dekoreerimisel)

Nüüd pisut lähemalt erinevatest tüüpidest ja mudelitest:

Kõige levinumad on nelinurksed alumiiniumprofiilidest valguskastid. Enamasti on sellise kasti esipaneel pleksiklaasist ehk orgaanilisest klaasist ja sellele on kantud kujutis, mida valgustatakse tagant luminofoor- või LED-lampide abil.

Kui kasti mõõtmed on suhteliselt suured (näiteks laius alates 3–4 meetrist ja kõrgus alates 1,5–2 meetrist), tehakse esipaneel spetsiaalsest loosungiriidest, millele kujutis kas trükitakse või kleebitakse kilede abil.

Lõigatud tähtedega valguskastid

Lõigatud tähtedega valguskastid. Taoline reklaam meenutab kujult valguskasti, kuid selle esipaneel on valmistatud alumiiniumist, millesse on lõigatud tähed või logo. Avad on tagantpoolt kaetud pleksiklaasiga, mida võib toonida mis tahes värvi. Pimedal ajal helendavad ainult sisselõigatud avad. Reklaami saab muuta veelgi efektsemaks, kui kinnitada avadesse paks läbipaistev pleksiklaas (näiteks 10–15 mm paksune)

Vahetatavate slaididega kastid

Sellised tooted sobivad ideaalselt mitmesuguste reklaamikampaaniate plakatite või kiirtoidukohtade menüüde eksponeerimiseks. Meie kasutame selliste reklaamitahvlite valmistamiseks eriotstarbelist profiili ClickClap, mis võimaldab plakateid kergesti vahetada.

Üldiselt saab ellu viia peaaegu iga loomingulise idee – selleks ei ole mingeid tehnilisi piiranguid peale füüsikaseaduste.

Venitatud suuremõõtmelised kastid

Ebastandardse kujuga valguskastid (vaadake pilti paremini arusaamiseks). Valguskastid graveeritud kirjadega. Seda tüüpi reklaam saab võtta valguskasti kuju, kuid eesmine sang võib olla alumiiniumist valmistatud ja sellisel juhul on sinna võimalik kirju ja logosid sisse graveerida. Avaused on suletud pleksiklaasiga tagumisel küljel, seda on võimalik rakendada iga rühma puhul.

Öösiti põlevad tuled ainult määratud aukudes. Reklaami on võimalik teha efektiivsemalt kui aparatuur on kinnitatud tiheda läbipaistva akrüüliga, näiteks 10-15 mm.

Ühepoolsed valguskastid

Säärased tooted on ideaalsed posterite väljapanemiseks, kui on tarvis kujutada erinevaid reklaame või kiirtoidumenüüsid. Me kasutame spetsiaalset profiili ClickClap, mis muudab kergeks selliste reklaamstendide jaoks posterite tootmise. See võimaldab Teil läheneda oma toodetavale promoplakatile loominguliselt, ilma piiranguid seadmata (kui välja arvata füüsikaseadused muidugi mõista).

Kas valguskast saab olla esteetiliselt ilus?

Me oleme rõõmsad, et saame Teile tutvustada eksklusiivse anodeeritud profiiliga valguskaste. Erinevalt standardprofiilidest, mida tavaliselt kasutatakse valgusreklaamide tootmisel, on see eksklusiivne ristlõikeline profiil. See ebatavaline kuju muudab lõpptoote atraktiivsemaks, sest profiil on valmistatud anodeeritud alumiiniumist ja ei vaja seega värvimist, sest anoodikiht kaitseb materjali juba kõikvõimalike atmosfääriolude eest.

Kõik need kastid on LED-moodulitega, millel on 3- kuni 5-aastane garantii Teie enda valikult. Vaikimisi esipaneel on valmistatud spetsiaalsest pleksiklaasist TruLED, millel on suurem valguse läbilaskvus kui tavapärasel klaasil, ühtlasi hajutab see materjal suurepäraselt valgust.

Saadaolevad võimalused valgusprofiili sügavuse valimiseks:

  • ühepoolsetele kastidele 130 kuni 65mm mõõtmetega
  • vaate-suunale (kahepoolsed) 130mm.

Pidage meeles, et mida sügavam profiil, seda madalam hind. See on tingitud CMV ICE moodulite arvust, mida on tarvis esipaneeli ühtlaseks valgustamiseks. Pidage meeles, et mida sügavam profiil, seda madalam hind. See on tingitud CMV ICE moodulite arvust, mida on tarvis esipaneeli ühtlaseks valgustamiseks.