Get In Touch
Kopli 25, 10412, Tallinn, Estonia,
info@advertech.ee
Ph: +372 6011 008
Open hours
10:00 -17:00
Back

Valgustähtede tehnoloogiast

Selles artiklis käsitleme veidi üksikasjalikumalt erinevusi valgustähtede tootmise tehnoloogiates. Reeglina, sõltuvalt konkreetsest ülesandest, valime ja soovitame optimaalset tehnoloogiat meie.

See postitus on suunatud meie partneritest reklaamifirmadele, kes tellivad meilt tähekorpusi. Kuid ka tavakliendile on see kasulik, kui ta soovib mõista oma reklaamsildi valmimise nüansse.

"Raw-Exterior"

Type: R-Ex

Nii nimetatud “toorest” alumiiniumist valmistatud korpus tuleb katta soovitud värviga. Esipind kinnitub sisemise kandi abil (lisab esipinnale väikse varju). See tehnoloogia eeldab välitingimusi ja seda, et silti vaadatakse pikema maa tagant.

"Exterior"

Type: Ext

Korpus värvilisest alumiiniumribast. Meil on laos alati värvilist riba – valge, must ja poleeritud hõbe. Esipind kinnitub samuti sisemise kandi abil (lisab esipinnale väikse varju). Värviline korpus pakub kiiremat ja ökonoomsemat lahendust. Täpsustage vajalik värv ja sügavus. Muud värvid on soovi korral samuti saadaval.

"Interior"

Type: Int

Värvilisest alumiiniumribast korpus, mis on liimitud otse esipinnale. Nii välditakse varju tähtede ümber. Soovitame seda tehnoloogiat valgusreklaamide juures interjööris, kus reklaame vaadatakse lähedalt.

Meil on laos alati värvilisi alumiiniumprofiile – valge, must ja poleeritud hõbe. Täpsustage vajalik värv ja sügavus. Muud värvid on soovi korral samuti saadaval.

Kas olete reklaamide tootja?

Astuge järgmisele tasandile! Tellige valmis tähekorpused ning tehke lõplik montaaž ja paigaldus ise.

See on kiirem, kui teha kõik ise käsitsi!