Scroll to top
(+372) 6011 008
info@advertech.ee
Kopli 25, Tallinn
Get In Touch
5Kopli 25, 10412, Tallinn, Estonia,
info@advertech.ee
Ph: +372 6011 008
Open hours
10:00 -17:00

Exibition Graphics

Messistendid on Sinu toodete ja teenuste “vaateaknad”, mis on suunatud Sinu praegusetele ja tulevastele klientidele. Seetõttu on vaja valida õige alusmaterjal, millele printida stendid, bännerid, sildid-viidad ja muu oluline informatsioon.

Pop-Up stend on ideaalne lahendus reklaamide ja esitluste, näituste läbiviimiseks või lihtsalt klientide tähelepanu köitmiseks.

Kui soovite tähelepanu äratada, on Pop-Up stend teie jaoks:

  • Kaks standard suurust – 3x3m ja 4x3m
  • Võimalik lisada Roll-Up stendid
  • Lihtne üles panna ~30 min
  • Efektne reklaamide presenteerimiseks

POP-UP stend

Klassikaline, kerge ja kiiresti paigaldatav pop-up stend / reklaamsein. Pakitult on sein väike ja teda on lihtne teisaldada. Saadaval 3 suuruses.

Tüüpiline lõõtsana kokku käiva alumiiniumraamiga pop-up stend. Graafika on trükitud tekstiilkangale, mis kinnitatakse stendile takjateibiga. Kangas trükitakse tervisele kahjutute veepõhiste sublimatsioonvärvidega ja omab B1 tulekindlussertifikaati.

Kangasbänner katab stendi esi- ja külgseinad. Stendi paigaldus-ja graafikavahetusaeg on mõned minutid.

Komplekti kuulub pop-up stend ja ratastega transpordikott. Juurde saab osta valgusteid.

Stealth stend

Stealth on moodulite süsteem, mis on loodud graafilistest kuvanditest. Moodulid on kaasaskantavad ja hõlpsasti paigaldatavad. Stendi võib lõpmatult moodulite abil pikendada.

Ühendage neli riba koos magnetribade ja ühenduspaneelidega, asetage oma ruumi jaoks sobivate nurkade alla.

Graafikapaneeli saab kinnitada teleri monitori ja lisada valgustuse. See kõik muudab külastajate väljapaneku atraktiivseks.

Formulate stend

Formulate stend on kiire ja lihtne stendi süsteems, mis näeb välja suurejooneline ning on suure visuaalse graafilise alaga.

Stendi seinad koosnevad alumiinium konstruktsioonidest, mida on lihtne kokku panna. Konstruktsioon kaetakse kangast sokkidega, mis sobituvad tihedalt raami ümber. Kangale trükime sinule vajaliku reklaami, teksti või logo.

Lisage stendile reklaame, mis kinnitatakse tagaseinale spetsiaalsete klambritega, Stendile saab lisada ka väiksema vorminguga lauaplaadi. Kasutades kõiki võimalusi on tulemus põnev ja isikupärane minimaalsete investeeringutega.

Kõik stendi raamid on võimalik valgustada ja tarnitakse transportimiseks kandekotts.