Valgustähed

Mahulised valgustähed on enim levinud viis reklaamlahenduste disainis. Nende vaieldamatu eelis on elegantne ja stiilne välimus.

Tähtedes võib valgus olla suunatud ette, et valgustada nende esipinda; või on valgus suunatud taha, et tõsta esile seina tähtede taga ja reklaami ümber tekiks valgusoreool; või kasutatakse kombineeritud varianti, mis ühendab mõlemad tehnoloogiad. Tähekorpused valmistatakse alumiiniumist spetsiaalsete seadmete abil, mis painutavad neid vastava faili järgi. See tagab montaaži täiusliku kvaliteedi ja 100% täpse logo kujutise. Valgusallikana kasutame ainult kvaliteetseid LED-mooduleid, mille garantii on vähemalt 5 aastat.

Kirjutage meile! Meie meeskond aitab teil orienteeruda tehnoloogiates ja materjalides, millest tähti tehakse, ning valib teie eesmärkidele vastava sobivaima lahenduse, mis ei ületa teie eelarvet.

Milliseid tähti on olemas?

Vaadake lisa

Valgustähed

Light letters

Ruumilised valgustatud tähed on väga lai ja mitmekülgne reklaamlahenduste haru. Selle eelis teist liiki reklaamide ees on vaieldamatult soliidne ja silmapaistev välimus. Valgustähed võivad...

PVC letters and numbers

Alustame kõige õhematest ja lihtsamatest: PVC-plastist (polüvinüülkloriidist) välja lõigatud tähtedest. Nende paksus sõltub materjali paksusest, mis võib olla 2, 3, 5, 8, 10 või...

Meie Tehtud tööd