Valgustähed

Mahulised valgustähed on enim levinud viis reklaamlahenduste disainis. Nende vaieldamatu eelis on elegantne ja stiilne välimus.

Tähtedes võib valgus olla suunatud ette, et valgustada nende esipinda; või on valgus suunatud taha, et tõsta esile seina tähtede taga ja reklaami ümber tekiks valgusoreool; või kasutatakse kombineeritud varianti, mis ühendab mõlemad tehnoloogiad. Tähekorpused valmistatakse alumiiniumist spetsiaalsete seadmete abil, mis painutavad neid vastava faili järgi. See tagab montaaži täiusliku kvaliteedi ja 100% täpse logo kujutise. Valgusallikana kasutame ainult kvaliteetseid LED-mooduleid, mille garantii on vähemalt 5 aastat.

Kirjutage meile! Meie meeskond aitab teil orienteeruda tehnoloogiates ja materjalides, millest tähti tehakse, ning valib teie eesmärkidele vastava sobivaima lahenduse, mis ei ületa teie eelarvet.

Milliseid tähti on olemas?

Vaadake lisa

Mustad valgustähed

Kas tõesti on võimalik teha ka musti valgustähti?  – On küll! Spetsiaalse musta valgust läbilaskva klaasiga valgustähed Day/Night. Päeval on need elegantsed mustad mahulised...

Valgustähtede tehnoloogiast

Selles artiklis käsitleme veidi üksikasjalikumalt erinevusi valgustähtede tootmise tehnoloogiates. Reeglina, sõltuvalt konkreetsest ülesandest, valime ja soovitame optimaalset tehnoloogiat meie. See postitus on suunatud meie...

Meie Tehtud tööd